Pozice „Junior Frontend Developer“

Jak to u nás chodí?

Junior Frontend Developer

V současné době náš tým rozšiřujeme a hledáme komunikativní, učenlivé, pečlivé a pohodové kolegy/kolegyně, "ajťáky tělem i duší" na pozici Junior Frontend Developer.

Co požadujeme:

  • FE - React, Angular, PWA
  • znalost JavaScript, TypeScript, ReasonML/ReScript, BuckleScript
  • 2 - 3 roky praktických zkušeností s vývojem, ideálně v agilním týmu
  • znalost angličtiny

Důležité je, aby naší nové posile nechyběl zájem se dále rozvíjet a učit se nové věci. U nás totiž platí, že lidé se zájmem o stálé vzdělávání mají v ASSISTU dveře dokořán a také spoustu možností rozvoje v celé řadě technologií.

Pozici nepotřebujeme obsadit stylem „včera bylo pozdě“. Spíš trpělivě hledáme opravdu kvalitní lidi pro dlouhodobou a vzájemně přínosnou spolupráci.

Na této pozici se dostanete k zajímavým projektům, získáte spoustu nových a jedinečných zkušeností a rozvinete své profesní znalosti.

Odpovědět na pozici

V případě zájmu zašlete Vaši odpověď a strukturovaný životopis na e-mailovou adresu job@assist.cz. V předmětu, prosíme, uveďte přesný název pozice.

Souhlas se zpracováním osobních údajů

Zasláním Vašeho životopisu a poskytnutím případných dalších osobních materiálů udělujete společnosti ASSIST spol. s r. o. souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů za účelem provedení výběrového řízení a nalezení vhodného kandidáta na obsazovanou pracovní pozici v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů, a obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 (GDPR). Podrobné informace o účelu, rozsahu, době, zabezpečení, Vašich právech a dalších aspektech zpracování Vašich osobních údajů naleznete na stránce o ochraně osobních údajů. Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat na adrese assist@assist.cz.

Odpovědět na pozici Zpět