Akademie ASSIST

Pro ty, kdo chtějí odborně růst

Akademie ASSIST je unikátním projektem naší firmy, který má primárně zvyšovat povědomí o platformách, které nejsou v běžném povědomí studentů technických škol a často ani odborníků na informační technologie, jako jsou midrange počítače IBM Power Systems (AS/400) a mainframy IBM z Systems (S/390). S těmito systémy ASSIST spol. s r. o. žije již celé čtvrtstoletí a má to svůj důvod, protože i přes masivní propagaci a nasazení počítačů třídy IBM PC, jsou zmíněné platformy páteří největších firem a institucí na světě i v ČR.

Po desetiletí operátoři, banky, pojišťovny či automobilky spoléhají na robustní, spolehlivé, bezpečné a dlouhodobě kompatibilní systémy IBM Power Systems a IBM z Systems. Jazyky jako COBOL, RPG nebo CICS, relační databáze DB2 a silné řídící jazyky CL či JCL, jsou pojmy samy o sobě. Možná jste si teď pomysleli, že jde buďto o dávnou minulost nebo se jedná o zmírající technologie. Akademie ASSIST, potažmo většina činnosti naší firmy, vás chce přesvědčit o tom, že vychovávat další generaci administrátorů, vývojářů a nadšenců do těchto systémů, je zcela perspektivní.

Máme něco pro studenty i zkušené vývojáře

Na českém internetu (resp. v češtině) najdete o zmíněných platformách minimum odborných informací. I tuto mezeru chce naše akademie zaplnit. Jako studenti se budete na přednáškách či školeních moci zdarma dozvědět základy IBM systémů. Jste ostřílení vývojáři, kteří chtějí vyzkoušet něco jiného? Co takhle vyvíjet Java aplikace nebo korporátní intranet nad bezpečným objektovým operačním systémem IBM i (OS/400)? Nebo se třeba již dlouho IBM systémům věnujete a rádi byste se certifikovali a oficiálně potvrdili své odborné kvality.

Akademie ASSIST je otevřená každé zvídavé mysli. Ostatně, přesvědčte se sami na www.akademie-assist.cz