Objednávka školení „AS/400 - Obsluha systému pro koncové uživatele“

Na dotaz

dny


Školení, které jste vybrali, nemá vypsaný termín. Navrhněte termín v českém formátu (DD. MM. RRRR), který by se Vám hodil, nejdříve však za 1 měsíc od dnešního data a který není o víkendu, např. „28. 4. 2023“. Toto pole je povinné.


Zadejte název Vaší firmy pro fakturaci. V případě, že jste nepodnikající fyzická osoba, zadejte Vaše jméno a příjmení. Toto pole je povinné.


Zadejte identifikační číslo (IČ) pro fakturaci ve formátu nejvýše 12 znaků bez mezer. V případě, že jste nepodnikající fyzická osoba, vyplňte „0“ (nulu). Toto pole je povinné.


Pokud jste plátci DPH, zadejte daňové identifikační číslo (DIČ) pro fakturaci ve formátu nejvýše 12 znaků bez mezer. Toto pole je povinné.


Zadejte název ulice a číslo orientační a/nebo popisné pro fakturaci. Toto pole je povinné.


Zadejte název obce pro fakturaci. Toto pole je povinné.


Zadejte poštovní směrovací číslo (PSČ) pro fakturaci. Toto pole je povinné.


Zadejte jména a pracovní pozice účastníků, např. „Jan Novák - programátor“. Toto pole je povinné.


Zadejte telefonní číslo v mezinárodním formátu, např. „+420 123 456 789“. Toto pole je povinné.


Zadejte Vaší e-mailovou adresu v platném formátu, např. „education@assist.cz“. Toto pole je povinné.Místo pro doplňující informace k vaší objednávce, např. pokud se liší fakturační údaje od korespondenčních apod. Toto pole není povinné.

Celková cena

11 000 
13 310  s DPH

Informace o zpracování osobních údajů

Osobní údaje, které uvedete v tomto formuláři, bude společnost ASSIST spol. s r. o., jakožto správce, zpracovávat za účelem realizace vybraného školení, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 (GDPR). Tyto údaje jsou nezbytné proto, abychom mohli Vaši objednávku zpracovat. Podrobné informace o účelu, rozsahu, době, zabezpečení, Vašich právech a dalších aspektech zpracování Vašich osobních údajů naleznete na stránce o ochraně osobních údajů.

Zpět