Objednávka školení „AS/400 - Programování v COBOLu“

22. 11. 2021

dnů


Zadejte název Vaší firmy pro fakturaci. V případě, že jste nepodnikající fyzická osoba, zadejte Vaše jméno a příjmení. Toto pole je povinné.


Zadejte identifikační číslo (IČ) pro fakturaci ve formátu nejvýše 12 znaků bez mezer. V případě, že jste nepodnikající fyzická osoba, vyplňte „0“ (nulu). Toto pole je povinné.


Pokud jste plátci DPH, zadejte daňové identifikační číslo (DIČ) pro fakturaci ve formátu nejvýše 12 znaků bez mezer. Toto pole je povinné.


Zadejte název ulice a číslo orientační a/nebo popisné pro fakturaci. Toto pole je povinné.


Zadejte název obce pro fakturaci. Toto pole je povinné.


Zadejte poštovní směrovací číslo (PSČ) pro fakturaci. Toto pole je povinné.


Zadejte jména a pracovní pozice účastníků, např. „Jan Novák - programátor“. Toto pole je povinné.


Zadejte telefonní číslo v mezinárodním formátu, např. „+420 123 456 789“. Toto pole je povinné.


Zadejte Vaší e-mailovou adresu v platném formátu, např. „education@assist.cz“. Toto pole je povinné.Místo pro doplňující informace k vaší objednávce, např. pokud se liší fakturační údaje od korespondenčních apod. Toto pole není povinné.

Celková cena

27 500 
33 275  s DPH

Informace o zpracování osobních údajů

Osobní údaje, které uvedete v tomto formuláři, bude společnost ASSIST spol. s r. o., jakožto správce, zpracovávat za účelem realizace vybraného školení, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 (GDPR). Tyto údaje jsou nezbytné proto, abychom mohli Vaši objednávku zpracovat. Podrobné informace o účelu, rozsahu, době, zabezpečení, Vašich právech a dalších aspektech zpracování Vašich osobních údajů naleznete na stránce o ochraně osobních údajů.

Zpět