Objednávka školení „SQL/400 - Práce s daty, základy administrace“

20. 5. 2019

dny


Zadejte název Vaší firmy pro fakturaci. V případě, že jste nepodnikající fyzická osoba, zadejte Vaše jméno a příjmení. Toto pole je povinné.


Zadejte identifikační číslo (IČ) pro fakturaci ve formátu nejvýše 12 znaků bez mezer. V případě, že jste nepodnikající fyzická osoba, vyplňte „0“ (nulu). Toto pole je povinné.


Pokud jste plátci DPH, zadejte daňové identifikační číslo (DIČ) pro fakturaci ve formátu nejvýše 12 znaků bez mezer. Toto pole je povinné.


Zadejte název ulice a číslo orientační a/nebo popisné pro fakturaci. Toto pole je povinné.


Zadejte název obce pro fakturaci. Toto pole je povinné.


Zadejte poštovní směrovací číslo (PSČ) pro fakturaci. Toto pole je povinné.


Zadejte jména a pracovní pozice účastníků, např. „Jan Novák - programátor“. Toto pole je povinné.


Zadejte telefonní číslo v mezinárodním formátu, např. „+420 123 456 789“. Toto pole je povinné.


Zadejte Vaší e-mailovou adresu v platném formátu, např. „education@assist.cz“. Toto pole je povinné.Místo pro doplňující informace k vaší objednávce, např. pokud se liší fakturační údaje od korespondenčních apod. Toto pole není povinné.

Celková cena

11 000 
13 310  s DPH

Souhlas se zpracováním osobních údajů

Odesláním formuláře udělujete společnosti ASSIST spol. s r. o. souhlas se zpracováním a uložením Vašich osobních údajů za účelem organizace vybraného školení v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů, a obecným nařízením o ochraně osobních údajů (GDPR). Více informací naleznete na stránce GDPR.

Zpět