Europe Digital Hub

Naším hnacím motorem pro nové projekty je tým postavený pro doménu after-sales, který se specializuje na B2B aplikace pro uživatele z celé Evropy. Jelikož jsou naše produkty používány především v business sféře, jejich jména nejsou obecně známa. Můžeme ale prozradit, že se za nimi skrývají nástroje pro servisování vozidel, objednávání náhradních dílů, elektronické podepisování dokumentů, bezpečné sdílení souborů, katalogizaci příslušenství, komunikaci problémů a mnoho dalších...

Naše produkty využívají desítky tisíc evropských uživatelů, kterým ve spolupráci s teamy analytiků (zejména pak francouzských) přinášíme v nejlepším možném čase rychlé změny odpovídající jejich náročným požadavkům. Abychom něčeho takového byli schopni, museli jsme se přizpůsobit nejen posledním technologickým standardům, ale i velmi agilnímu systému řízení, který je postaven na komunikaci, důvěře a touze po dodání perfektních produktů. Těchto cílů nám pomáhají dosáhnout Scrum (jako nejběžnější metodika pro řízení teamu) a správně zvolený technologický stack s důrazem na DevSecOpsFinOps principy.

Jsme technologickými nadšenci a snažíme se o co nejširší využití OpenSource pro cloud-based aplikace na prostředích AWSGCP. Standardem pro vývoj je tak React TypeScript/ReScriptAngular pro front-end a reaktivni Springboot pro backendové mikroservisy/BFF.

Tím ale výčet nekončí, níže jsme tedy pro vás vybrali některé další technologie, které při vývoji používáme.

EDH Technologies

Martin Drábek, Project Manager